Dizi Özeti Fragmanı izle – DiziSitemiz.com

Çalıkuşu 5. Bölüm Özeti Fragmanı

-- Sponsor Reklamlar --
-- Sponsor Reklamlar --

Çalıkuşu 5. Bölüm Özeti Fragmanı

Çalıkuşu 5. Bölüm Özeti Fragmanında neler olacak neler yaşanacak dersiniz.. İşte Çalıkuşu 5. Bölüm Özeti sizler için paylaşıyoruz. Çalıkuşu 5. Bölüm Özeti ve Fragmanı dizisitemiz.com farkıyla sizlerle.. 

Çalıkuşu 5. Bölüm Özeti

caikusu 5. Bolum ozeti FragmaniÇalıkuşu 5. Bölüm Özetinde Feride, Kamran’a çok kırgın ve kızgındır. Kamran, Feride’ye oyun oynamış, verdiği sözü tutmamış, oyunu bozmuştur. Üstelik tanıkları da vardır.

Kamran, Feride’yi üzdüğünün farkındadır. Kötü haber çabuk yayılır. Feride’nin Kamran’ın ihanetine uğradığı dedikoduları Fransız Mektebi’ne de ulaşır. Feride huzursuzdur. Bu durumun üstesinden nasıl gelinir? Ya oyun deyip geçecek, ya da intikam peşinde koşacaktır.

Bursa’ya kumaş almaya gittiği sanılan Seyfettin Bey hala ortalarda yoktur. Evdekiler oldukça tedirgindir. Kamran, Bursa’ya babasını bulmaya gitmek için hazırlık yapar.

Selim’in Feride’ye olan ilgisi günbegün çoğalır. Kamran’dan Feride ile görüşmek için izin ister. Kamran duydukları karşısında şaşkın ve gergindir. Kıskanır Feride’yi.

Kamran ile Feride arasında bir şeyler olduğunu sezinleyen Neriman ise telaşlanır. Aşığını kaybetmekten korkar. Göz aşkı görür. Gönül aşkı ister. Dil, söze gelir.

Çalıkuşu 5. Bölüm Fragmanı

Konuya Oy Ver

Bu Konuda Yorum YazınEtiketler: , , , , , , , ,

Çalıkuşu 5. Bölüm Özeti Fragmanı