Dizi özeti fragmanı

Kanal D Hatasız Kul Olmaz Dizi Oyuncuları özeti Fragmanı

-- Sponsor Reklamlar --

-- Sponsor Reklamlar --

Kanal D Hatasız Kul Olmaz Dizi Oyuncuları özeti Fragmanı

Kanal D Hatasız Kul Olmaz Dizi Oyuncuları özeti Fragmanı ile 2014 yılında izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor. Kanal D, yeni bir dizi için daha kollarını sıvadı. Yapımcılığını Sinegraf’tan Osman Sınav’ın üstleneceği dizinin adı “Hatasız Kul Olmaz” olacak.

Kanal D Hatasız Kul Olmaz Dizi Oyuncuları özeti Fragmanı

Kanal D de yayınlanacak olan Hatasız Kul Olmaz dizisinin başrollerinde Ertan Saban ve Ekin Türkmen bulunuyor. Hatırlarsanız bu ikili daha önce Show TVnin “Karakol” ve Pana Film imzalı “Bir Kadın Tanıdım” dizisinde birlikte rol almışlardı.

Yeni dizi çalışmaları devam eden Hatasız Kul Olmaz dizisinin 2014 yılında Mart ayında Kanal D’de ekrana gelmesi bekleniyor.

Kanal D Hatasız Kul Olmaz Dizi Oyuncuları özeti Fragmanı hakkında yorumlarınızı aşağı yazınız..

Pin It

Yazıya Yapılan Yorumlar

 1. mcan diyor ki:

  yaa izleyemedim ekin ve demet oynayacaklar mı ?

 2. OsmanSınav diyor ki:

  arkadaşlar yakın bi zamanda sizlerleyiz

 3. aytilist diyor ki:

  arkadaşlar demet ve ekin yok ipek(meltem) ve murat(mehmet) var ama demet yüz yüzeye katıldığında adam aynı dizide bir şekilde buluşabilirsiniz gibi birşeyler söyledi

 4. recepyilmaz1681 diyor ki:

  Bursa iznikte çekiliyor. Neredeyse tüm setleri bizim ekip hazırladı. Ama ne hikmetse sadece gökçe beyi gorebildik. Göreceğiniz tüm ağaç ve mobilyaları bizim ekip üretti. Anlayabildigim kadar aksiyon dolu ve heyecanlı bir dizi olacak.

 5. Adınız* diyor ki:

  bu dizide bende oynamaktayım eğer dizimiz tutarsa ki inşallah tutar yönetmen yasinbeye şukranlarımı sunarım.aksiyon dizimiz yakın zamanda kanal D proğramında izleyeceğiz

 6. DİDEM CEYHAN diyor ki:

  bu akşam figüranlık için görüşmeye geliyorum.

Bu Konuda Yorum Yazın