Dizi özeti fragmanı

Şefkat Tepe 120. Bölüm Fragmanı 28 Eylül

-- Sponsor Reklamlar --

-- Sponsor Reklamlar --

Şefkat Tepe 120. Bölüm Fragmanı 28 Eylül Samanyolu tvde..

Samanyolunun sevilen ve yeni sezonu uzun süre geciken dizisi Şefkat Tepe 120.bölümü ile 28 eylül cumartesi akşamı samanyolu tv kanalında kaldığı yerden yeni bölümüyle izleyicisiyle buluşmaya devam edecek.

sefkat Tepe 120. Bolum FragmaniŞefkat Tepe 120. Bölümde: Ayağı kaydırılan Serdar, görevinden atılır ve açtığı spor salonunda Aslı’yla birlikte gençlere dövüş sanatlarını öğretir. Doktor ise işlettiği pideci dükkanında günlerini geçirirken, Celil ise olanların ardından kendisini toparlayamaz ve kayıplara karışır.
Örgütün elinde infaz edilmeyi bekleyen Şahin, Aslı’ya gerçekleri anlatamamanın ızdırabını yaşamaktadır. Aslı ise Şahin’i unutmak için düzenli olarak psikoterapi desteği alır. Diğer yandan Serdar, Leyla’nın hayaliyle yaşarken karşısına çıkan gizemli kişinin tüm hayatını değiştireceğinden habersizdir.

Reytingleri çok iyi olan Sevilen dizi Şefkat Tepe 120.bölüm fragmanını yayınlandığında haberin sonunda seyredebilirsiniz.

Şefkat Tepe 120. Bölüm Fragmanı 28 Eylül akşamı stv kanalında.. Dizisitemiz.com da sadece tanıtım amaçlı fragmanlar yayınlamaktadır.

Şefkat Tepe 120.Bölüm Fragmanı 28 Eylül Cumartesi

Şefkat Tepe 120. Bölüm Fragmanı 28 Eylül hakkında yorumlarınızı aşağı yazınız..

Pin It

Yazıya Yapılan Yorumlar

 1. furkan diyor ki:

  kordon celil şefkat tepe dizisinden çıkmışdı 118 bölümde yer almamışdı 119 bölüm çekildi kordon celil 121 bölümde şefkat tepeye geri döüyor :D

 2. TC Emirhan diyor ki:

  geridönnnnn

 3. TC Emirhan diyor ki:

  kordon kütfen geri dön

 4. hüseyin diyor ki:

  ÇOK GÜZEL BİR BÖLÜME BENZİYOR SEVE SEVE İZLİYCEM

 5. ahmet diyor ki:

  dizi mükemmel ama celilsz olmaz sahin siz hiç olmaz. bu arada bemim anlamadığım 28 eylül de 120 bölümü oynadı diye gösteriyor ama 119 bölümü tek çıkıyor

 6. irem diyor ki:

  Keske filmi days guzel heycanli yapsalar.

 7. ali diyor ki:

  Celil dönüyor müjde ama şahin dönmesse filimi izlemeyi burakıcam en sevdiğim kişi şahin :)

 8. rovsen diyor ki:

  sahin olmedi arkadaslar

 9. GÖKHAN diyor ki:

  ne kordonsuz nede şahinsiz bu dizi olmaz çünkü süperbir kadro umarım dönerler.

 10. birol tok diyor ki:

  arkadaşlar şahin ölmedi tekrar ilerki bölümlerde yine devam edecek celil ise 121 bölümde kadroda.üzülmeye gerek yok yani..

 11. ENES diyor ki:

  arkadaşlar şahin ölmedi doktorun yaptığı taktikle dila sahine iğne yaptı.orda dedi ya zaten acı çekmeyeceksin o iğne bence şahini geri getirecek şahin vurduktan sonra dila onu biyerde sakladı.sonra iyleştiğinde ortaya çıkacak.121. bölümde geri gelecek.

 12. kübra diyor ki:

  şahin ölmüyorr fraqmanda da qösterioo zatenn celil de oyundan çıkmıoo 121.böölümlee bizleerle zatenn qeleceq bölmlerde de qörcez..;)

Bu Konuda Yorum Yazın